Listy przyjętych

Lista przyjętych do kl. I SP na rok 2017-18

Lista przyjętych do Publicznego Przedszkola na rok 2017-18

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego na rok 2017-18


RATUJ MOJE ŻYCIE!

2Ratuj moje życie!6 kwietnia 2017 r. odbył się VII MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Celem konkursu było promowanie zasad pierwszej pomocy wśród młodzieży. Przebiegał on w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym....
pokaż cały

Zambezia w 3D

Podczas odpoczynku feryjnego 12.02.2013r. dzieci z młodszych klas i oddziału przedszkolnego uczestniczyły w wycieczce do kina Fregata w Lęborku. Z dużym zainteresowaniem obejrzały film w technologii 3D „Zambezi ”, który w zabawny sposób przedstawiał życie ptaków i ich liczne przygody. Wyjazd udał się doskonale także dzięki pomocy opiekunów, którym serdecznie dziękujemy za pomoc.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Bal Karnawałowy w Przedszkolu

bal grupa Starszaki
Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Starszaki z naszego Przedszkola udały się na długo wyczekiwany Bal Karnawałowy do Smykolandii w Lęborku. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale się bawiły w tej bajkowej krainie. Podczas trwania zabawy „ Królewna Śnieżka” przeprowadziła różne quizy i konkursy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości „ Pszczółkom”. Jeszcze raz bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu wyjazdu i opiekę nad dziećmi w trakcie trwania zabawy.
Opracowała: Katarzyna Skrzyńska- Gołąb

Dzień Babci i Dziadka u Maluchów

w przedszkolu W piątek 1 lutego odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu w grupie Maluchów. Mali artyści (choć w bardzo okrojonym gronie z powodu panujących chorób) bardzo się starali, aby jak najlepiej wypaść przed zaproszonymi gośćmi. Przedszkolaki z pomocą  wychowawczyni pani Hanny Jarmołowicz, pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Również Babcie jak i Dziadkowie zostali poproszeni do wzięcia udziały we wspólnej zabawie i tańcach. Spotkanie zakończyło się wspólnym biesiadowaniem przy pięknie nakrytych stołach i słodkim poczęstunku.
Opracowała: Katarzyna Skrzyńska- Gołąb

PODSUMOWANIE TYGODNIA PROFILAKTYKI 2012/2013

koncert     Zgodnie z wieloletnią tradycją w Zespole Szkół w Cewicach w dniach 31.01.- 08.02.2013r. zorganizowano Tydzień Profilaktyki, tym razem pod hasłem „Bezpieczna rodzina, to szczęśliwa rodzina”. Organizatorem tygodnia był Zespół Wychowawczy działający przy Zespole Szkół w Cewicach. Tydzień obfitował w różnorodne działania profilaktyczne. Odbyły się spotkania rodziców i uczniów z policją na temat: Przemoc w rodzinie. Niebieska karta. Cyberprzemoc. Rodzice dzieci młodszych uczestniczyli w prelekcji z dietetykiem nt. zdrowego żywienia....
pokaż cały

Co w ferie?

  • Mała Szkoła pdf
  • Warsztaty dla grupy z projektu http://www.nawlasnekonto.pl/layouts/nwk/img/logo.gif - poniedziałek-piątek 18-22 lutego. Opiekunem grupy jest pan Majko, a warsztaty prowadzi studentka SGH w Warszawie, pani Dorota Lipińska.
  • Teatr internetowy 20 lutego.
  • Narty 14.02.2013.(czwartek) Trzepowo . KTO NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE! Było aktywnie, zdrowo i wesoło NARTY

Wyjazd na Amalkę ...
pokaż cały

Tłusty Czwartek

10.30 - spotkanie z ratownikiem WOPR, dotyczące bezpieczeństwa w czasie ferii. Dla klas III, IV, V, VI (świetlica)
16.30 - 18.00 Dyskoteka

Pamiętajcie o pączkach, mamy przecież TŁUSTY CZWARTEK . W najbliższą środę posypujemy głowy popiołem.Czyli w ferie bawimy się, ale nie hucznie.

Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła – mówi staropolskie przysłowie. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka - w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.

9.50 - Szkolny Turniej Wiedzy Pożarniczej (świetlica) WYNIKI >>> ...
pokaż cały

Scenki rodzinne

plakat W poniedziałek klasy gimnazjelne przedstawiły scenki rodzinne. Było pouczająco i wesoło. Wygrała klasa IIIB, drugie miejsce zajęła klasa IIC a trzecie IC. Nagrodą był słodki poczęstunek.

Dzień szalonej fryzury

fryz W piątek uczniowie SP, szczególnie kl.IV i V zrobili sobie szalone fryzury. W tym dniu można było mieć kolorowe paznokcie.

Wielka gratka na Dzień Babci i Dziadka!

gratka 31 stycznia 2013 uczniowie klasy drugiej zaprosili swoje babcie i dziadków na wieczorek z okazji ich święta. Przygotowali przedstawienie, zaśpiewali piosenki, a na koniec zatańczyli poleczkę.
Dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane pachnące świeczniki. Przy blasku świec i lampionów zaproszeni goście pili  kawę i delektowali się ciastem, które upiekły mamy drugoklasistów.
Wieczorek zakończyliśmy wspólną sesją zdjęciową z udziałem wszystkich babć, dziadków, wnuczek i wnuków. Impreza była bardzo udana.
Dziękujemy mamom, które pomogły w przygotowaniu tej uroczystości: p.Katarzynie Gączarzewicz, p.Annie Malek, p.Agnieszce Mrosk, p.Izabeli Pajcz i p.Anecie Nocoń.
Opracowała: Bożena Romanowska

Wydarzenia w zerówce

w zerówce Wigilia klasowa

Jasełka w zerówce

W grudniu dzieci z zerówki wystapiły w jasełkach. Na tle nastrojowych dekoracji dzieci śpiewały znane kolędy. Były: aniołki, pastuszkowie, królowie , Józef i Maryja. Rodzice nagrodzili występ brawami.

Bal przebierańców

W styczniu dzieci bawiły sie wspaniale podczas balu przebierańców. Wszystkie dzieci były kolorowo poprzebierane. Wśród chłopców wielką popularnościa cieszyły sie przebrania za Batmanów, karateków i rycerzy. Dziewczynki wolały stroje aniołków, wróżek i księżniczek.

Obchody Dnia Babci i Dziadka


Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały swoim babciom i dziadkom występ wokalno-taneczny. Był też słodki poczęstunek i samodzielnie wykonane przez dzieci upominki: laurki, serduszka i portrety.

Rodzina to podstawa

rodzina Pod takim hasłem klasa I b obchodziła Dzień Babci i Dziadka.
W czwartek 24.01 sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi, na uroczystą galę przybyli seniorzy rodzin. Uczniowie przygotowali inscenizację pt. „ Dwunastu braci”. Przedstawienie spotkało się z gorącym przyjęciem i co chwile przerywane było gromkimi brawami. Zaprezentowano także tańce i okazjonalne wierszyki. Całości dopełniło wręczenie dziadkom własnoręcznie wykonanych upominków i wspólny słodki poczęstunek.
nowe obrazy w galerii

ostatnio dodane

Comenius

archiwumkanał RSS


©2009 stara wersja
©2015 Zespół Szkół w Cewicach
84-312 Cewice
ul. W. Witosa 65
tel/fax 598613248
 •Editorial Team : M. Gembel , L.Łunecki
Photo by M. Wisniewski   Design by Leszek Łunecki  •