Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18


STUDIUM PRAWA EUROPEJSKIEGO

Dot. konkursów dla szkół/przedszkoli/placówek - upływa termin zgłoszeń!
STUDIUM PRAWA EUROPEJSKIEGO

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie przypominamy o upływającym z końcem dzisiejszego dnia terminie zgłaszania udziału w konkursach (kliknij na nazwę konkursu aby przejść do strony z informacjami lub na formularz zgłoszenia aby zgłosić udział):...
pokaż cały

strony :1... 1 2 ... » z 2

Dzień Kota

kot Dnia 17 lutego grupa maluszków w przedszkolu świętowała Dzień Kota. Tego dnia dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek o tych miłych zwierzątkach. Oglądały wiele ilustracji przedstawiających koty domowe a także dzikie. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach tematycznych. Zajęcia zakończyło wykonanie pięknych prac plastycznych, przedstawiających oczywiście koty.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Z życia przedszkolaka…

. Grupa maluszków bardzo intensywnie pracuje w tym roku nad poznawaniem kolorów. Raz w miesiącu ma miejsce tzw. KOLOROWY DZIEŃ. Ostatnio maluszki poznały kolor NIEBIESKI. Zabaw i piosenek było cała moc. Od tego dnia maluszki bezbłędnie rozpoznają  kolor niebieski.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Coaching

COACHING TWÓJ ROZWÓJ - SUKCES - SZCZĘŚCIE

Dzień Babci i Dziadka w grupie Maluchów

dd Z tej okazji "Dnia Babci i Dziadka" przedszkolaki z grupy Maluszków zaprosiły  na uroczystość kochanych dziadków. Już od kilku tygodni trwały przygotowania: dzieci intensywnie ćwiczyły recytację wierszy, wykonywały upominki – mieszankę herbat, dekorowały salę. W tym długo wyczekiwanym dniu, Biedronki zaprezentowały piękny program artystyczny przygotowany specjalnie na uroczystość : wiersze, piosenki, tańce i wyjątkowe "Sto lat", płynące z malutkich, ale jakże gorących serduszek wnucząt. A po występach najpiękniejsza chwila - czas na życzenia, wręczenie upominków i słodki poczęstunek. Każda Babcia uśmiechnięta, każdy Dziadek wzruszony trzymają na kolanach swoje kochane wnuczęta.
Opracowała:
Katarzyna Skrzyńska-Gołąb

Herbatka dla Babci i Dziadka

herbatka Grupa Maluszków przygotowując sie do obchodów Dnia Babci i Dziadka samodzielnie wykonała prezenty dla zaproszonych gości. Dzieci przygotowały mieszankę herbat dla najukochańszych dziadków. Najpierw zostały ususzone pomarańcze, cytruny, kiwi oraz jabłuszka, następnie w wieklkiej misce zostało wszystko  pokruszone oraz pomieszane z gożdzikami i oczywiście z czarną herbatą. Biedronki pakowały herbatkę, wiązały wstążeczki starannie, aby sprawić  wiele radości babcom i dziadkom.
Opracowała:
Katarzyna Skrzyńska- Gołąb

XVI Międzynarodowy Maraton Piłki siatkowej

siata XVI  Międzynarodowy  Maraton Piłki siatkowej w Łebie 2014; pierwszy etap młodzik i młodziczka zakończony.
Zakończył się pierwszy etap Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej Młodzieży rozgrywany w Łebie .W dniach  od 14 do 16 lutego 2014 roku w halach sportowych w Łebie, Lęborku i Cewicach mecze rozgrywali młodzicy i młodziczki z kraju i zagranicy. W pierwszym etapie maratonu wystartowały 32 zespoły - 20 zespołów młodziczek i 12 zespołów młodzików. Inauguracją maratonu były mecze rozegrane w Cewicach pomiędzy drużynami Szkolnego Ośrodka Siatkarskiego z Cewic a drużyną chłopców ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Siatkówki z Kaliningradu. Mecze zakończyły się zwycięstwem klasy III SOS w Cewicach oraz wynikiem 2 do dwóch w setach z klasami pierwszymi i drugimi SOS a drużyną z Kaliningradu. Dziewczęta ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Kaliningradu rozegrały mecze z reprezentacją Zespołu Szkół Gospodarki Żywieniowej i Agrobiznesu z Lęborka zakończony zwycięstwem dziewcząt z Kaliningradu, oraz meczem z reprezentacją dziewcząt z Łeby zakończony również zwycięstwem drużyny z Kaliningradu....
pokaż cały

WOŚP

NAJNOWSZE WIEŚCI WOŚP 2014!
OTRZYMALIŚMY OSTATECZNĄ KWOTĘ ZEBRANĘ W GMINIE CEWICE PODCZAS
22 FINAŁU WOŚP – 12.01.2014R.
KWOTA: 31.000,89 ZŁ
DZIĘKUJEMY!

Z wizytą babcia i dziadek w przedszkolu

w przedszkolu Dnia 11 lutego grupa „STARSZAKÓW” wraz z wychowawcą p. Hanną Jarmołowicz zaprosiła swoich najbliższych na obchody „Dnia Babci i Dziadka” w przedszkolu. Wszyscy goście bardzo chętnie wzięli udział w różnych zabawach, śpiewach i tańcach. Nie zabrakło również konkursów i nagród dla odważnych. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a rodzicom za pomoc w przygotowaniach.
Opracowała: Hanna Jarmołowicz

Ciasteczka przedszkolaków

ciasteczka Grupa „Starszaków” wraz z wychowawcą p. Hanną Jarmołowicz, postanowiła, aby prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka były ich własne wypieki. Dlatego pewnego dnia zabrali się ostro do pracy. Śmiechu i radości podczas zajęć nie brakowało nikomu. Poczekamy cierpliwie na ocenę naszych najbliższych, degustacja dopiero przed nimi. Smacznego!!!
Opracowała: Hanna Jarmołowicz

Dyskoteka Walentynkowa

Walentynki

Uczniowie SP i gimnazjum mięli okazję potańczyć się na balu karnawałowym. Klasy IV i V przygotowały nawet zabawę z cateringiem.


Dzień Babci i Dziadka gr. I

gr. I 7.02.2014r. gościliśmy w gr.I zerówki Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały program artystyczny oraz wręczyły przygotowane upominki. Babcie i Dziadkowie mile spędzili czas przy słodkim poczęstunku.

Dzień Babci i Dziadka w zerówce

21 I W zerówce odbyły się uroczyste  obchody święta Babci i Dziadka. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i wręczyły upominki babciom i dziadkom.
nowe obrazy w galerii

ostatnio dodane

Comenius

archiwumkanał RSS


©2017 Zespół Szkół w Cewicach
84-312 Cewice
ul. W. Witosa 65
tel/fax 598613248
 •Editorial Team : M. Gembel
Photo by M. Wisniewski   Design by Leszek Łunecki  •