Listy przyjętych

Lista przyjętych do kl. I SP na rok 2017-18

Lista przyjętych do Publicznego Przedszkola na rok 2017-18

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego na rok 2017-18


RATUJ MOJE ŻYCIE!

2Ratuj moje życie!6 kwietnia 2017 r. odbył się VII MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Celem konkursu było promowanie zasad pierwszej pomocy wśród młodzieży. Przebiegał on w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym....
pokaż cały

strony :1... 1 2 ... » z 2

Dzień Kota

kot Dnia 17 lutego grupa maluszków w przedszkolu świętowała Dzień Kota. Tego dnia dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek o tych miłych zwierzątkach. Oglądały wiele ilustracji przedstawiających koty domowe a także dzikie. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach tematycznych. Zajęcia zakończyło wykonanie pięknych prac plastycznych, przedstawiających oczywiście koty.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Z życia przedszkolaka…

. Grupa maluszków bardzo intensywnie pracuje w tym roku nad poznawaniem kolorów. Raz w miesiącu ma miejsce tzw. KOLOROWY DZIEŃ. Ostatnio maluszki poznały kolor NIEBIESKI. Zabaw i piosenek było cała moc. Od tego dnia maluszki bezbłędnie rozpoznają  kolor niebieski.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Coaching

COACHING TWÓJ ROZWÓJ - SUKCES - SZCZĘŚCIE

Dzień Babci i Dziadka w grupie Maluchów

dd Z tej okazji "Dnia Babci i Dziadka" przedszkolaki z grupy Maluszków zaprosiły  na uroczystość kochanych dziadków. Już od kilku tygodni trwały przygotowania: dzieci intensywnie ćwiczyły recytację wierszy, wykonywały upominki – mieszankę herbat, dekorowały salę. W tym długo wyczekiwanym dniu, Biedronki zaprezentowały piękny program artystyczny przygotowany specjalnie na uroczystość : wiersze, piosenki, tańce i wyjątkowe "Sto lat", płynące z malutkich, ale jakże gorących serduszek wnucząt. A po występach najpiękniejsza chwila - czas na życzenia, wręczenie upominków i słodki poczęstunek. Każda Babcia uśmiechnięta, każdy Dziadek wzruszony trzymają na kolanach swoje kochane wnuczęta.
Opracowała:
Katarzyna Skrzyńska-Gołąb

Herbatka dla Babci i Dziadka

herbatka Grupa Maluszków przygotowując sie do obchodów Dnia Babci i Dziadka samodzielnie wykonała prezenty dla zaproszonych gości. Dzieci przygotowały mieszankę herbat dla najukochańszych dziadków. Najpierw zostały ususzone pomarańcze, cytruny, kiwi oraz jabłuszka, następnie w wieklkiej misce zostało wszystko  pokruszone oraz pomieszane z gożdzikami i oczywiście z czarną herbatą. Biedronki pakowały herbatkę, wiązały wstążeczki starannie, aby sprawić  wiele radości babcom i dziadkom.
Opracowała:
Katarzyna Skrzyńska- Gołąb

XVI Międzynarodowy Maraton Piłki siatkowej

siata XVI  Międzynarodowy  Maraton Piłki siatkowej w Łebie 2014; pierwszy etap młodzik i młodziczka zakończony.
Zakończył się pierwszy etap Międzynarodowego Maratonu Piłki Siatkowej Młodzieży rozgrywany w Łebie .W dniach  od 14 do 16 lutego 2014 roku w halach sportowych w Łebie, Lęborku i Cewicach mecze rozgrywali młodzicy i młodziczki z kraju i zagranicy. W pierwszym etapie maratonu wystartowały 32 zespoły - 20 zespołów młodziczek i 12 zespołów młodzików. Inauguracją maratonu były mecze rozegrane w Cewicach pomiędzy drużynami Szkolnego Ośrodka Siatkarskiego z Cewic a drużyną chłopców ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Siatkówki z Kaliningradu. Mecze zakończyły się zwycięstwem klasy III SOS w Cewicach oraz wynikiem 2 do dwóch w setach z klasami pierwszymi i drugimi SOS a drużyną z Kaliningradu. Dziewczęta ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Kaliningradu rozegrały mecze z reprezentacją Zespołu Szkół Gospodarki Żywieniowej i Agrobiznesu z Lęborka zakończony zwycięstwem dziewcząt z Kaliningradu, oraz meczem z reprezentacją dziewcząt z Łeby zakończony również zwycięstwem drużyny z Kaliningradu....
pokaż cały

WOŚP

NAJNOWSZE WIEŚCI WOŚP 2014!
OTRZYMALIŚMY OSTATECZNĄ KWOTĘ ZEBRANĘ W GMINIE CEWICE PODCZAS
22 FINAŁU WOŚP – 12.01.2014R.
KWOTA: 31.000,89 ZŁ
DZIĘKUJEMY!

Z wizytą babcia i dziadek w przedszkolu

w przedszkolu Dnia 11 lutego grupa „STARSZAKÓW” wraz z wychowawcą p. Hanną Jarmołowicz zaprosiła swoich najbliższych na obchody „Dnia Babci i Dziadka” w przedszkolu. Wszyscy goście bardzo chętnie wzięli udział w różnych zabawach, śpiewach i tańcach. Nie zabrakło również konkursów i nagród dla odważnych. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a rodzicom za pomoc w przygotowaniach.
Opracowała: Hanna Jarmołowicz

Ciasteczka przedszkolaków

ciasteczka Grupa „Starszaków” wraz z wychowawcą p. Hanną Jarmołowicz, postanowiła, aby prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka były ich własne wypieki. Dlatego pewnego dnia zabrali się ostro do pracy. Śmiechu i radości podczas zajęć nie brakowało nikomu. Poczekamy cierpliwie na ocenę naszych najbliższych, degustacja dopiero przed nimi. Smacznego!!!
Opracowała: Hanna Jarmołowicz

Dyskoteka Walentynkowa

Walentynki

Uczniowie SP i gimnazjum mięli okazję potańczyć się na balu karnawałowym. Klasy IV i V przygotowały nawet zabawę z cateringiem.


Dzień Babci i Dziadka gr. I

gr. I 7.02.2014r. gościliśmy w gr.I zerówki Babcie i Dziadków. Dzieci zaprezentowały program artystyczny oraz wręczyły przygotowane upominki. Babcie i Dziadkowie mile spędzili czas przy słodkim poczęstunku.

Dzień Babci i Dziadka w zerówce

21 I W zerówce odbyły się uroczyste  obchody święta Babci i Dziadka. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i wręczyły upominki babciom i dziadkom.
nowe obrazy w galerii

ostatnio dodane

Comenius

archiwumkanał RSS


©2009 stara wersja
©2015 Zespół Szkół w Cewicach
84-312 Cewice
ul. W. Witosa 65
tel/fax 598613248
 •Editorial Team : M. Gembel , L.Łunecki
Photo by M. Wisniewski   Design by Leszek Łunecki  •