Listy przyjętych

Lista przyjętych do kl. I SP na rok 2017-18

Lista przyjętych do Publicznego Przedszkola na rok 2017-18

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego na rok 2017-18


RATUJ MOJE ŻYCIE!

2Ratuj moje życie!6 kwietnia 2017 r. odbył się VII MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Celem konkursu było promowanie zasad pierwszej pomocy wśród młodzieży. Przebiegał on w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym....
pokaż cały

DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

open Dnia 16 kwietnia grupa „starszaków” wraz z wychowawcą panią Hanną Jarmołowicz zaprosiła swoich najbliższych na zajęcia do przedszkolnej sali. Tematyka była związana ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Wspólnie z rodzicami omówiliśmy symbole świąteczne, nauczyliśmy się piosenki o pisankach. W ramach zajęć plastycznych malowaliśmy jajka, a na zakończenie dzieci wyruszyły w poszukiwaniu zajączka, który w ogrodzie pozostawił dla nich kilka wskazówek… udało się!!!
Dziękujemy za aktywny udział.
Opracowała: Hanna Jarmołowicz

Lista osób przyjętych do oddziału przedszkolneg

Lista osób przyjętych do oddziału przedszkolnego „0”
oraz przedszkola w roku szkolnym 2014/2015r
...
pokaż cały

Egzaminy gimnazjalne

23 IV (środa) 
historia i WOS
język polski
9:00
11:00
24 IV (czwartek)   
cz.przyrdnicza
cz.matematyczna
 9:00
11:00
25 IV (piątek)
język obcy p.podst
język obcy p.rozsz.   
 9:00
11:00

Wiosenne śpiewanie

śpiew Dnia 10.04.2014r. nauczycielki oddziałów zerowych B. Bunia, B. Stukan i E. Skazińska przeprowadziły Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Wiosenne śpiewanie". Celem konkursu było wspieranie najzdolniejszych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności szerszej widowni.  Pierwsze miejsce w kategorii dzieci starszych zajęła Kamila Górecka ze Szkoły w Łebuni, która zaśpiewała piosenkę "Wiosna w błękitnej sukience". W kategorii dzieci młodszych pierwsze miejsce przypadło Krzysiowi Jereczek ze Szkoły w Maszewie. Krzyś pięknie zaśpiewał  utwór pt. "Wiosna".W czasie obrad komisji  dzieciom i nauczycielkom przygotowałyśmy słodki poczęstunek oraz przeprowadzłyśmy wspólne zabawy.
Bożena Bunia

Mamo, Tato pij wodę

woda Nasze przedszkole uczestniczy w programie „Mamo, Tato pij wodę”. Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci. 24 marca przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Wody. Zajęcia obfitowały w wiele atrakcji. Dzieci wraz z paniami przeprowadzały doświadczenia i eksperymenty. Samodzielnie zmieniały stan skupienia wody ze stałego w ciecz. Rozpuszczały w wodzie składniki spożywcze, a także filtrowały wodę z zanieczyszczeń. Aby ugasić emocje po całym dniu dzieci ze smakiem wypiły smaczną wodę.  
Opracowała: Magdalena Matusiak

Rekolekcje

Poniedziałek, wtorek, środa 7 - 9 kwietnia.
gimnazjum 8.00 - 9.30
podstawówka kl. I - VI 9.45 - 11.30

Gminna Olimpiada Języka Angielskiego w Cewicach

ang Dnia 27 marca 2014r. o godz. 9.00. w naszej szkole odbyła się II Gminna Olimpiada Języka Angielskiego dla szkół podstawowych zorganizowana przez panią Annę Marzęcką i Iwonę Dołębską. Uroczystość  otwarta została przez dyrektor Zespołu Szkół w Cewicach, panią Iwonę Mielewczyk, która powitała zgromadzonych i życzyła powodzenia wszystkim uczestnikom. W olimpiadzie udział wzięli uczniowie z siedmiu szkół naszej gminy: Cewice, Siemirowice, Maszewo, Łebunia, Przeryte, Popowo i Bukowina. Uczniowie startowali w trzech kategoriach: Dla klas IV, V i VI. W każdej kategorii wyłoniono laureatów, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca. ...
pokaż cały

Maraton Siatkarski Łeba 2014

Relacja filmowa z Turnieju

 


I Dzień Wiosny w Przedszkolu

wiosna Zgodnie z ludową tradycją powitaliśmy wiosnę wesoło i radośnie.
W brawnym korowodzie wokół szkoły i alejami parku przyłączyły się do nas dzieci z grup zerowych oraz z przedszkola unijnego. Z piosenką na ustach, z własnoręcznie przygotowanymi instrumentani dzieci żegnały zimę i witały wiosnę.
Starszaki oraz Maluszki przyozdobiły kwiatami suknię Pani Wiosny, która wyeksponowana w sali ma nam przypominać jaka pore roku już mamy.
Opracowała:
Katarzyna Skrzyńska-Gołąb

PRZEDSZKOLAKI W KUCHNI!

kanapka Dnia 28 marca grupa „KRASNOLUDKI” wraz z wychowawcą panią Hanną Jarmołowicz
postanowiła przygotować wiosenne kanapki z wykorzystaniem nowalijek( sałata, szczypior, rzodkiewka itp.); Dzieci ubrane w fartuszki wzięły się ostro do pracy przy użyciu plastikowych noży i widelców. Oczywiście nie obyło się bez degustacji i podjadania, bo kanapeczki naprawdę wyglądały smakowicie. O ocenę smaku zostały poproszone panie z kuchni i zgodnie ogłosiły, że zadanie zostało wykonane celująco.
Opracowała: Hanna Jarmołowicz

Tydzień profilaktyki w Zespole Szkół w Cewicach

parasol

            W dniach 17 – 21 marca 4014 r. w Zespole Szkół w Cewicach już po raz dziewiąty odbył się Tydzień profilaktyki dla gimnazjalistów, w tym roku pod hasłem: „Bezpieczny – znaczy szczęśliwy”. Organizatorem imprezy był Zespół Wychowawczy Zespołu Szkół w Cewicach....
pokaż cały

nowe obrazy w galerii

ostatnio dodane

Comenius

archiwumkanał RSS


©2009 stara wersja
©2015 Zespół Szkół w Cewicach
84-312 Cewice
ul. W. Witosa 65
tel/fax 598613248
 •Editorial Team : M. Gembel , L.Łunecki
Photo by M. Wisniewski   Design by Leszek Łunecki  •