Listy przyjętych

Lista przyjętych do kl. I SP na rok 2017-18

Lista przyjętych do Publicznego Przedszkola na rok 2017-18

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego na rok 2017-18


RATUJ MOJE ŻYCIE!

2Ratuj moje życie!6 kwietnia 2017 r. odbył się VII MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Celem konkursu było promowanie zasad pierwszej pomocy wśród młodzieży. Przebiegał on w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym....
pokaż cały

Śniadanie

śniadanie Dnia 8.11.2011 klasa III SP w Cewicach, wzięła udział w akcji „ŚNIADANIE DAJE MOC”. Uczniowie w aktywny sposób uczyli się jak dokonywać właściwych wyborów żywieniowych. Nowo zdobytą wiedzę spraktykowali samodzielnie przyrządzając „zdrowe kanapki”. Zabawa była znakomita a efekty przepyszne. Miejmy nadzieję, że nowe nawyki zdrowego odżywiania na dobre zagoszczą w domach i na talerzach trzecioklasistów.

Konkurs wiedzy o lesie

konkurs Pod koniec października uczniowie z trzeciej klasy ZS w Cewicach zmagali się w klasowym konkursie wiedzy o lesie. Testy opracowane przez wychowawcę Magdalenę Matusiak, były trudne i nie raz podchwytliwe. Emocji dostarczał fakt, iż uczniowie pracowali w zespołach dobranych drogą losowania. Wszystkie grupy ukończyły pracę szybko i sprawnie. Najlepszy wynik osiągnął zespół w składzie: Zuzanna Keller, Dorota Olewińska, Weronika Mielewczyk, Igor Labuda i Mateusz Szmitke. Gratulacje dla zwycięzców  i wszystkich uczestników konkursu.

Dyskoteka Andrzejkowa

dyska Przed Adwentem trzeba dać upust energii. Dyskoteka andrzejkowa dla gimnazju i szkoły podstawowej była ku temu dobrą okazją.

Wywiadówka

hol Dziś o 16.30 zebranie z rodzicami. Nauczyciele pełnią dyżury od 16.00 do 18.00.
Na holu szkolnym został urządzony kiermasz świąteczny. Prace zostały przygotowanie pod opieką pań ze świetlicy i biblioteki.
Aktywna była również grupa związana z projektem "Niepełnosprawność" kierowanym przez panie pedagożki.

Święto Narodowe

hYMN W naszej szkole odbyły się gminne obchody Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wczoraj była wieczornica zorganizowana przez Władze Samorządowe, Zespół Szkół i Centrum Kultury na którą zaproszono meszkańców gminy. Na uroczystości były władze gminy: wójt, radni, pracownicy opieki społecznej, Gminnego Centrum Kultury, dyrektorzy szkół, proboszczowie parafii. W programie był występ uczniów szkoły i poczęstunek. Na koniec głos zabrał wójt Jerzy Pernal, który przekazał pani dyrektor Iwonie Mielewczyk odznaczenie ministra rolnictwa. Proboszcz Parafii w Cewicach podkreślił słowa piosenki "Kocham Cię Polsko": kochać to dawać siebie bezinteresownie i tacy powinniśmy być wobec Ojczyzny, służyć jej a nie pytać co Ona nam może dać.
Dziś apel obejrzeli uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.
JUTRO DZIEŃ WOLNY, ŚWIĘTO PAŃSTWOWE.


nowe obrazy w galerii

ostatnio dodane

Comenius

archiwumkanał RSS


©2009 stara wersja
©2015 Zespół Szkół w Cewicach
84-312 Cewice
ul. W. Witosa 65
tel/fax 598613248
 •Editorial Team : M. Gembel , L.Łunecki
Photo by M. Wisniewski   Design by Leszek Łunecki  •