Listy przyjętych

Lista przyjętych do kl. I SP na rok 2017-18

Lista przyjętych do Publicznego Przedszkola na rok 2017-18

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego na rok 2017-18


RATUJ MOJE ŻYCIE!

2Ratuj moje życie!6 kwietnia 2017 r. odbył się VII MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Celem konkursu było promowanie zasad pierwszej pomocy wśród młodzieży. Przebiegał on w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym....
pokaż cały

Wigilia szkolna

Wilia Dziś świętowaliśmy w szkole Boże Narodzenie. Rano były Jasełka przygotowane przez panie: B.Selonke, J.Mielewczyk. Potem było świętowanie Wigilii w klasach z wychowawcami. Na uroczystości byli zaproszeni goście: wójt gminy, radni, dyrektor OPS, ks. proboszcz z Cewic i Łebuni.

Dzień szalonych fryzur

fryzury W ostanie piątki miesiąca można, a nawet trzeba w naszej szkole zrobić sobie nietypową, fantazyjną fryzurę. Jest to pomysł Samorządu Uczniowskiego SP. Zakazane jest farbowanie włosów.

Ręka w Potęgowie

puchar Szkoła Podstawowa rozegrała dziś w Potęgowie Turniej Mikołajkowy w Piłkę Ręczną. Nasze zawodniczki: Ada Dudek, Klaudia Piask, Ola Witt, Paulina Mielewczyk, Agnieszka Niedźwiecka, Kinga Wica, Marta Stukan, Wiktoria Jóskowska i zdobywczyni tutułu najlepszeg bramkarza Ola Lewandowska wywalczyły I mejsce, pokonując tym samym Potęgowo, Kostkowo, i Choczewo.

bIWAK W gRUDNIU

Na boisku Klasy IIIA i IIA postanowiły urządzić biwak w szkole. Tanio, swojsko i wesoło. Coś na czas recesji. Pan Majko bardzo czynnie spędzał czas, gdyż zagrał z uczniami w piłke nożną i co najważniejsze nie trzeba było dzwonić pod nr 999. Jest godz. 00.40. Przed nami noc i poranek. Po karaoke, sportowych wyczynach przyszedł czas na dyskotekę.

Testy próbne

Klasy III przez trzy dni będą pisać testy prówne. Dziś cz. humanistyczna, jutro mat-przyrodnicza i w piątek języki obce.

Radosna twórczość

ozdoby Nauczyciele mogli uczestniczyć w kursie poświęconym origami, ozdobom choinkowym. Wyroby  upiększyły choinkę szkolną. Takie zajęcia mają wspaniałe działanie terapeutyczne.

Jesień w Szkole Podstawowej

jesień W czwartek 1 grudnia w Szkole Podstawowej w Cewicach odbyło się spotkanie –
w jesiennym nastroju połączone z prezentacją prac konkursowych pt. „Jesienny pejzaż”. Uczniowie klasy II popisywali się swoimi umiejętnościami aktorskimi i wokalnymi. Nastrojowo i z dużym zaangażowaniem mówili wiersze i śpiewali piosenki o jesieni.
Starali się  wprowadzić zaproszonych gości w nastrój spotkania. Jesienna impreza miała na celu wytworzenie przyjaznej atmosfery, nawiązanie pozytywnych relacji z rodzicami, zintegrowanie uczniów klas 0-III. 
Jury w skład, którego weszli nauczyciele klas I-III przyznało nagrody i wyróżnienia dla uczestników konkursu.
 W kategorii klas zerowych:
Gr. 1
I miejsce-Igor Malek
II miejsce – Mikołaj Mrosk , Robert Kotłowski
III miejsce – Paweł Kruk, Oliwia Mielewczyk
Gr. 2
I miejsce -  Kasia Huk, Kamil Huk
II miejsce – Iga Janczak
III miejsce – Ewa Janczak
W kategorii klasy pierwszej:
I miejsce- Agata Sierżant
II miejsce – Alicja Janczak
III miejsce – Jan Pasko-Porys
W kategorii klasy drugiej i trzeciej:
I miejsce – Bartosz Dawidowski, Weronika Romanowska
II miejsce Dominika Helt, Zosia Gołąb, Kacper Kotłowski
III miejsce – Natalia Decyk

Wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Maciejewska, Szymon Eich, Patrycja Mielewczyk

Wręczając dyplom uznania dla uczestników konkursu  Pani wicedyrektor Katarzyna Cybula podkreśliła wysokie walory estetyczne i twórcze prac konkursowych.

nowe obrazy w galerii

ostatnio dodane

Comenius

archiwumkanał RSS


©2009 stara wersja
©2015 Zespół Szkół w Cewicach
84-312 Cewice
ul. W. Witosa 65
tel/fax 598613248
 •Editorial Team : M. Gembel , L.Łunecki
Photo by M. Wisniewski   Design by Leszek Łunecki  •