Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18


STUDIUM PRAWA EUROPEJSKIEGO

Dot. konkursów dla szkół/przedszkoli/placówek - upływa termin zgłoszeń!
STUDIUM PRAWA EUROPEJSKIEGO

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie przypominamy o upływającym z końcem dzisiejszego dnia terminie zgłaszania udziału w konkursach (kliknij na nazwę konkursu aby przejść do strony z informacjami lub na formularz zgłoszenia aby zgłosić udział):...
pokaż cały

strony :1... 1 2 ... » z 2

Wigilia w szkole

Święta Mieliśmy okazję posłując koncertu kolęd. Obejrzeć maraton piosenki angielskiej. Samorząd Uczniowski złożył życzenia pracownikom szkoły i wręczył gwiazdę betlejemską. Następnie poszczególne klasy wykonały Gwiazdora z dostarczonych materiałów plastycznych. Pani Dyrektor życzyła wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Słodycze dla domu dziecka

Uczniowie zespołu Szkół w Cewicach w ramach „klubu Gimnazjalista-altruista” zebrali słodycze, które z okazji Mikołajek zostały przekazane do Domu Dziecka w  Lęborku.                                                         Dziękujemy ! :)

Szlachetna paczka

ciastka     6 grudnia 2013 r. w naszej szkole uczennice klasy III b sprzedawały podczas przerw upieczone przez siebie ciastka i babeczki. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na "szlachetną paczkę" z okazji świąt Bożego Narodzenia dla "Naj…Najlepszego ucznia" do Domu Dziecka w Lęborku.
     13 grudnia naszą akcję "Szlachetna Paczka" powtórzyli uczniowie klas I b i I a. Sprzedawali przepyszne ciasteczka. Zebrane pieniądze opiekun klubu ,,Gimnazjalista -  altruista’’ p. Jolanta Mielewczyk przekazała na ręce p. dyrektor Domu Dziecka kwotę 254,48 zł. Pani dyrektor serdecznie podziękowała za pomysł i jego realizację. Życzyła bogatych świąt Bożego Narodzenia, pięknych prezentów, wyjątkowej pogody i wspaniałej świątecznej atmosfery.
    Mamy nadzieję, że ten pomysł stanie się tradycją na następne lata.

Jasełka w zerówce

jasełka W czwartek w trzech oddziałach zerowych odbyły sie jasełka dla rodziców i zaproszonych gości.

Mikołajki w grupie

mikołajki 6 grudnia 2013 roku pozostanie nam na długo w pamięci. Odwiedził nas wspaniały Mikołaj, którego nie wystraszył huragan i śnieżyca. Już z oddali, przez okno wypatrzyliśmy jak wędruje do przedszkola i wielce podekscytowani przywitaliśmy Mikołaja w progu przedszkola.
Spotkanie z Mikołajem było dla nas ogromnym przeżyciem. Śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy i słuchaliśmy mądrych rad, które Mikołaj przekazał dzieciom. Niektórzy mieli okazję szepnąć Mikołajowi na ucho o jakim prezencie marzą. I oczywiście wszyscy dostaliśmy piękne paczki ze słodyczami.
Bardzo dziękujemy Mikołaju za odwiedziny i prezenty.
Opracowała: Katarzyna Skrzyńska-Gołąb

Gminny konkurs Mój ukochany Miś

dsfg W listopadzie w Publiczny  Przedszkolu w Cewicach został zorganizowany gminny konkurs
„Mój ukochany miś”. Prace napłynęły ze wszystkich szkół oraz przedszkoli w gminie. Jury musiało podjąć  bardzo trudną decyzję w wyborze najlepszych prac. Głównym założeniem w nagrodzeniu  była samodzielność wykonania pracy przez dziecko....
pokaż cały

Biało w przedszkolu

biało Grupa maluszków bardzo intensywnie poznaje kolory. Jak przystało na zimę, królował kolor biały. Wszystkie dzieci ubrane na biało brały udział w zajęciach. Uczyły się rozpoznawać kolor biały w otoczeniu. Smakowały białe przysmaki. Najwięcej frajdy sprawiły im zabawy na „sztucznym” śniegu z białych kocyków. Na koniec dzieci wykonały wspólną prace plastyczną - choinkę z popcornu.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Mikołaj u starszaków

Mikołaj 6 grudnia w przedszkolu dzieci powitały wspaniałego gościa. Długo oczekiwany i wypatrywany Mikołaj został przywitany przez grupę starszaków piosenką. Dzieci nie kryły zachwytu i emocji jakie towarzyszyły wizycie specjalnego gościa. Każde dziecko otrzymało wspaniały upominek i miało niepowtarzalną okazję przytulić Mikołaja i usiąść mu na kolanach.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Dzień czerwony w przedszkolu.

czerwono Sala „Biedroneczek” wypełniła się kolorem czerwonym. Tego dnia wszystkie zabawy maluszków wiązały się z kolorem czerwonym. Dzieci uczyły się rozpoznawać kolor czerwony w otoczeniu, podawały przykłady czerwonych owoców i warzyw. Oczywiście posmakowały czerwonych smakołyków. Podsumowując zajęcia dzieci wykonały pracę plastyczną.  
Opracowała: Magdalena Matusiak

Zmazywanie tablicy

Jak praktycznie zmazać tablicę suchościerną?


Coach

coaching "Po COACHINGU moje życie już nie będzie takie samo"

Wigilia w Szkole

święty 20.12.2013 piątek

Klasy I-III SP

  • 8.00 - 9.30 wigilia w klasach
  • 9.30 - 11.00 spotkanie na hali sportowej (apel)
  • 11.00 - 11.30 owrót do klas dalsza część wigilii i sprzątanie
  • 11.30 - obiad

Po obiedzie do domu

Klasy IV - VI i Gimnazjum

  • 8.00 - 11.00 spotkanie na gali sportowej (apel)
  • 11.00 - 12.00 wigilia w klasach
  • 12.00 - 12.30 odjazdy autobusów
  • 12.30 spotkanie opłatkowe dla pracowników

 


nowe obrazy w galerii

ostatnio dodane

Comenius

archiwumkanał RSS


©2017 Zespół Szkół w Cewicach
84-312 Cewice
ul. W. Witosa 65
tel/fax 598613248
 •Editorial Team : M. Gembel
Photo by M. Wisniewski   Design by Leszek Łunecki  •