Listy przyjętych

Lista przyjętych do kl. I SP na rok 2017-18

Lista przyjętych do Publicznego Przedszkola na rok 2017-18

Lista przyjętych do Oddziału Przedszkolnego na rok 2017-18


RATUJ MOJE ŻYCIE!

2Ratuj moje życie!6 kwietnia 2017 r. odbył się VII MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla uczniów szkół gimnazjalnych.
Celem konkursu było promowanie zasad pierwszej pomocy wśród młodzieży. Przebiegał on w dwóch etapach: teoretycznym i praktycznym....
pokaż cały

strony :1... 1 2 ... » z 2

Wigilia w szkole

Święta Mieliśmy okazję posłując koncertu kolęd. Obejrzeć maraton piosenki angielskiej. Samorząd Uczniowski złożył życzenia pracownikom szkoły i wręczył gwiazdę betlejemską. Następnie poszczególne klasy wykonały Gwiazdora z dostarczonych materiałów plastycznych. Pani Dyrektor życzyła wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Słodycze dla domu dziecka

Uczniowie zespołu Szkół w Cewicach w ramach „klubu Gimnazjalista-altruista” zebrali słodycze, które z okazji Mikołajek zostały przekazane do Domu Dziecka w  Lęborku.                                                         Dziękujemy ! :)

Szlachetna paczka

ciastka     6 grudnia 2013 r. w naszej szkole uczennice klasy III b sprzedawały podczas przerw upieczone przez siebie ciastka i babeczki. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na "szlachetną paczkę" z okazji świąt Bożego Narodzenia dla "Naj…Najlepszego ucznia" do Domu Dziecka w Lęborku.
     13 grudnia naszą akcję "Szlachetna Paczka" powtórzyli uczniowie klas I b i I a. Sprzedawali przepyszne ciasteczka. Zebrane pieniądze opiekun klubu ,,Gimnazjalista -  altruista’’ p. Jolanta Mielewczyk przekazała na ręce p. dyrektor Domu Dziecka kwotę 254,48 zł. Pani dyrektor serdecznie podziękowała za pomysł i jego realizację. Życzyła bogatych świąt Bożego Narodzenia, pięknych prezentów, wyjątkowej pogody i wspaniałej świątecznej atmosfery.
    Mamy nadzieję, że ten pomysł stanie się tradycją na następne lata.

Jasełka w zerówce

jasełka W czwartek w trzech oddziałach zerowych odbyły sie jasełka dla rodziców i zaproszonych gości.

Mikołajki w grupie

mikołajki 6 grudnia 2013 roku pozostanie nam na długo w pamięci. Odwiedził nas wspaniały Mikołaj, którego nie wystraszył huragan i śnieżyca. Już z oddali, przez okno wypatrzyliśmy jak wędruje do przedszkola i wielce podekscytowani przywitaliśmy Mikołaja w progu przedszkola.
Spotkanie z Mikołajem było dla nas ogromnym przeżyciem. Śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy i słuchaliśmy mądrych rad, które Mikołaj przekazał dzieciom. Niektórzy mieli okazję szepnąć Mikołajowi na ucho o jakim prezencie marzą. I oczywiście wszyscy dostaliśmy piękne paczki ze słodyczami.
Bardzo dziękujemy Mikołaju za odwiedziny i prezenty.
Opracowała: Katarzyna Skrzyńska-Gołąb

Gminny konkurs Mój ukochany Miś

dsfg W listopadzie w Publiczny  Przedszkolu w Cewicach został zorganizowany gminny konkurs
„Mój ukochany miś”. Prace napłynęły ze wszystkich szkół oraz przedszkoli w gminie. Jury musiało podjąć  bardzo trudną decyzję w wyborze najlepszych prac. Głównym założeniem w nagrodzeniu  była samodzielność wykonania pracy przez dziecko....
pokaż cały

Biało w przedszkolu

biało Grupa maluszków bardzo intensywnie poznaje kolory. Jak przystało na zimę, królował kolor biały. Wszystkie dzieci ubrane na biało brały udział w zajęciach. Uczyły się rozpoznawać kolor biały w otoczeniu. Smakowały białe przysmaki. Najwięcej frajdy sprawiły im zabawy na „sztucznym” śniegu z białych kocyków. Na koniec dzieci wykonały wspólną prace plastyczną - choinkę z popcornu.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Mikołaj u starszaków

Mikołaj 6 grudnia w przedszkolu dzieci powitały wspaniałego gościa. Długo oczekiwany i wypatrywany Mikołaj został przywitany przez grupę starszaków piosenką. Dzieci nie kryły zachwytu i emocji jakie towarzyszyły wizycie specjalnego gościa. Każde dziecko otrzymało wspaniały upominek i miało niepowtarzalną okazję przytulić Mikołaja i usiąść mu na kolanach.
Opracowała: Magdalena Matusiak

Dzień czerwony w przedszkolu.

czerwono Sala „Biedroneczek” wypełniła się kolorem czerwonym. Tego dnia wszystkie zabawy maluszków wiązały się z kolorem czerwonym. Dzieci uczyły się rozpoznawać kolor czerwony w otoczeniu, podawały przykłady czerwonych owoców i warzyw. Oczywiście posmakowały czerwonych smakołyków. Podsumowując zajęcia dzieci wykonały pracę plastyczną.  
Opracowała: Magdalena Matusiak

Zmazywanie tablicy

Jak praktycznie zmazać tablicę suchościerną?


Coach

coaching "Po COACHINGU moje życie już nie będzie takie samo"

Wigilia w Szkole

święty 20.12.2013 piątek

Klasy I-III SP

  • 8.00 - 9.30 wigilia w klasach
  • 9.30 - 11.00 spotkanie na hali sportowej (apel)
  • 11.00 - 11.30 owrót do klas dalsza część wigilii i sprzątanie
  • 11.30 - obiad

Po obiedzie do domu

Klasy IV - VI i Gimnazjum

  • 8.00 - 11.00 spotkanie na gali sportowej (apel)
  • 11.00 - 12.00 wigilia w klasach
  • 12.00 - 12.30 odjazdy autobusów
  • 12.30 spotkanie opłatkowe dla pracowników

 


nowe obrazy w galerii

ostatnio dodane

Comenius

archiwumkanał RSS


©2009 stara wersja
©2015 Zespół Szkół w Cewicach
84-312 Cewice
ul. W. Witosa 65
tel/fax 598613248
 •Editorial Team : M. Gembel , L.Łunecki
Photo by M. Wisniewski   Design by Leszek Łunecki  •